Morqet Bilişim I Marketçiler İçin E-Ticaret Yazılım Geliştirme & Danışmanlığı

Marketine
tek gereken
Morqet!
g g g g g g g g g g

Marketinizi büyütüyoruz!

Marketinizin online platformlarda başarılı olabilmesi için ne gerekiyorsa sağlıyoruz! E-ticaret sitenizi, mobil uygulamanızı, sosyal medya hesaplarınızı ve hatta reklamlarınızı, kısacası marketinizi bugünden yarına planlıyor, süreci birlikte yönetiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

 

Sanal marketinizde ve fiziksel mağazanızda başarılı olmanızı sağlayacak pek çok hizmeti tek bir çatı altında sunuyoruz. Tasarım desteği, dijital reklamlarınızın yönetimi ve satışlarınızı arttıracak kampanyalı ürünlerin tedariki gibi; şimdi ve yarın, ihtiyacını duyduğunuz tüm alanlarda sizin için çalışıyor ve size özel çözümler geliştiriyoruz. En ufak bir sorun dahi yaşamamanız adına her zaman sektörü sadece dört gözle analiz etmiyoruz, bununla birlikte daha önce sunulmamış marketlere özel yenilikleri sizlere getiriyoruz. Böylece kaşınıza sorun olarak çıkabilecek olguların bütününü daha baştan fırsata çevirmiş oluyoruz.

Motorlu Kurye Hizmeti

Marketinizin rengine ve logosuna özel tasarlayıp tahsis ettiğimiz motorlu kurye sayesinde uygun maliyete en iyi teslimatı sağlayabilirsiniz.

Express Teslimat Modülü

Siparişi en hızlı şekilde müşteriye ulaştırmanız için marketinize harikulade bir çözüm getirilir ve kaliteli bir hizmet sunmanız sağlanır.

Lansman Hizmeti

Yazılım süreci tamamlanıp e-ticaret siteniz hazır hale geldikten sonra, marketinize özel oluşturulmuş yaratıcı ve etkili bir lansman yapılarak dijital varlığınız herkese duyurulur.

Ürün Fotoğraflama Hizmeti

Görseli bulunmayan ürünleriniz ücretsiz bir şekilde hemen fotoğraflanır ve platformunuzda satışa hazır hale getirilir.

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Marketinizin ihtiyaçlarını iyi tespit edebilmek için size özel bir temsilci atanır ve böylece oluşabilecek en ufak pürüz, daha probleme dönüşmeden anında çözülür.

Rakip Analizi Hizmeti

Ulusal ölçekteki (dilerseniz semtinizdeki) sanal rakipleriniz takip edilir; ürün, fiyat ve kampanyalar açısından neler yaptıkları rapor halinde sunulur.

Grafik Tasarım Hizmeti

Dijital mecrada paylaşacağınız gönderilerden marketinizde kullanacağınız poşet ve insertlere kadar, her alanda marketinize tasarım desteği verilir.

Dijital Varlık Yönetimi

Konumunuza ve müşteri profilinize özel oluşturulmuş çalışmalarla dijital dünyada var olabilmeniz sağlanır.

Kampanya Destek Ürün Temini

Dijital dünyada başarılı olabilmeniz için size özel kampanya önermelerinde bulunulur ve bunun tedariki gerçekleştirilir.

Eğitim Toplantıları

Gelişim hızınızın sağlamlaşması için sizi ileriye taşıyacak tüm konular, belirli zamanlarda yapılan fiziki toplantılarda işlenerek marketinizin sürekli olarak büyümesi sağlanır.

8845teamenverbey_png

Enver Aydemir

Proje Müdürü
Ahmet Soner

Ahmet Soner

Yazılım Mimarı
Simge Eniş

Simge Eniş

Müşteri İlişkileri Yönetmeni
Şahin Emre Ateşer

Şahin Emre Ateşer

Dijital Pazarlama Sorumlusu

Profesyonel müşteri temsilcilerimizle

hemen görüşebilirsiniz!


MORQET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Adres: Baltacı Mehmet Paşa Sok. AC Moment B Blok Kat 7 D 64 Kartal / İstanbul

E-Mail: info@morqet.com

Telefon: 0216 999 38 71