Online Market Yazılım Seçimi Nasıl Yapılır? | Morqet Bilişim Teknolojileri

Online Market Yazılım Seçimi Nasıl Yapılır?

Online Market Yazılım Seçimi Nasıl Yapılır?

E-ticaret yazılımı, marketinize online platform üzerinden satış yapma imkanı sunan web sitenizin temelleri olarak tanımlanabilir ve e-ticaret yazılımınız, satış yapacağınız platformda hedef tüketici kitleniz ve market sahibi olan siz veya ekipleriniz ile iletişim kurmanızı sağlayacak çok önemli bir köprü görevi görmektedir. Bu iletişimi sağlayacak temel unsur web sitenizdir ve sitenizin kaliteli duruşu ve nitelikli görünümü oldukça önem taşımaktadır. Nitelikli görünümü kazanmanız ise online marketinize seçeceğiniz yazılımın tanımlamalarıyla doğru orantılıdır.

Online marketinize yazılım seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok unsur vardır. Bu unsurların gereklilikleri de market sahibinin web sitesinde satış sağlama kriterlerine göre değişim göstermektedir. Bu değişimler kampanyalar, kargo gönderimi ve takibi vb. seçimlerine göre şekillenir. Öncelikle marketiniz için tercih kriterlerinizi belirlemelisiniz ve yazılımınızı bunu uygun şekilde seçmelisiniz.

Online Market Satış Yazılımınızın Seçiminde Kendi Kriterlerinizi Oluşturun

Online market satış yazılımları; üyelik, sipariş belirleme, sepete ekleme, ürün gösterimi, online ödeme, sipariş takip paneli gibi modüllere sahiptir. Siz bu noktada kendinize ait kriterleri oluşturmalısınız. Web site yazılımınız isteklerinize doğru şekilde cevap vermelidir. Online market oluşturma sürecinizde tercih kriterlerinizi belirlerken işe web sitenizde hangi modülleri istediğinizi belirleyerek başlayabilirsiniz.

Birçok modülü olan online market yazılımlarını hazır online market yazılımları ve özel market yazılımları olarak ikiye ayırabiliriz. Hazır online market yazılımları özellikleri baz alındığında gruplandırılmış paketler halinde kullanıcılara sunulur; özel online market yazılımları ise market sahibinin tercih kriterlerine ve web sitenin ihtiyaçlarına göre özel olarak oluşturulmaktadır. Web siteniz için hazır online satış yazılımı kullandığınızda bir e-ticaret sitesinde olması gerekli tüm temel ve gerekli özelliklere sahip olmuş olursunuz, ancak özel bir online satış yazılımı tercih ederseniz temel ve gerekli özelliklerin yanı sıra isteklerinize göre spesifik özellikler de sitenize entegre edilir. Yani özel online satış yazılımları daha fazla kişiselleştirilmiştir.

Hazır Online Market Satış Yazılımları

Hazır online market satış yazılımları, ekonomik ve makul çözümlerle marketlerin web siteleri aracılığıyla müşteri kitleleriyle buluşmasını sağlar. Bu siteler isteğe bağlı olarak farklı modüllere göre ücretlendirilerek paket halinde satışa sunulur. Bu paketlerin başlıca ortak hedefleri; market sahiplerinin temel düzey bağlamında yetkin ve başarılı bir satış kanalı portföyüne sahip olmalarını sağlayacak temel özellikleri sunmaktır. Morqet olarak biz, size hem temel modülleri sağlıyor hem de siteniz için güncel tasarımları takip ediyoruz. Bununla birlikte size mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir altyapı sağlıyor, sanal marketiniz için SEO destekli e-ticaret sistemini kuruyoruz.

Hazır online market satış yazılımlarının avantajları:

  • Demo imkanı sunar,
  • Hızlı kurulum sağlar,
  • Kullanışlı ve uyumlu arayüzleri vardır.

 

 

Özel Online Market Satış Yazılımları

Özel online market satış yazılımları ise sizlerin kişisel tercihlerinize ve özel isteklerinize uygun hazırlanmaktadırlar. Market sahibi olarak web sitenizin nasıl olmasını istiyorsanız isteklerinize uygun bir şekilde sanal marketini yaratabilirsiniz. Özel yazılımlarda, belirlenmiş tasarımlar yerine isteğinize uygun tasarımları da web sitenize entegre etme imkanınız olur.

Özel online market satış yazılımlarının avantajları:

  • Esnek tasarım olanağı sağlar,
  • Sürekli güncellenmeye hazır bir haldedir,
  • İsteklerinizin değişimi doğrultusunda güncellenebilir. Bu durum site entegrasyonunda problem oluşturmaz,
  • Olası bir probleminiz olursa destek hattından faydalanabilirsiniz.

Siz de e-ticaret pazarında sanal marketinizin öne çıkmasını istiyorsanız, marketinizi Morqet’in uzman ekibinin emanet edebilir ve başarının keyfini çıkarabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş kriterlerinizi bize anlatın, biz de isteklerinizi sorunsuz bir şekilde hayata geçirelim.

Morqet ile Marketinizi Dijitalleştirmeye Hazır Mısınız?

Morqet, giderek dijitalleşen dünyada pazar hakimiyetini korumaya çalışan ve dijital dönüşüm için efektif yollar arayan yerel marketlere, stratejik çözümler bütünü sunmaktadır. Morqet, müşterilerinin pazardaki mevcut durumunu tespit ederek, birlikte neler yapıldığını inceler ve gelecekte neler yapılması gerektiğine dair müşterisine sürekli devam eden bir akış modeli sunar. Bu sayede market pazarını domine eden zincir marketlere ve online market uygulamalarına karşı, yerel marketlerin pozisyonlarını sağlamlaştırmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Siz de yerel marketinizi dijitalleştirirken uzman destek arıyorsanız formu doldurun satış ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçsin.

Online Market Satış Yazılım Çözümleri konulu yazımız ilginizi çekti mi? Online market satış yazılım çözümlerine dair daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin.

 

No Comments

Post A Comment